چرا باید به مشاور مراجعه کنم؟

اهمیت مشاوره در زندگی

 

همه افراد در برهه هایی از زندگی خود با مشکلات و بحران هایی رو به رو می شوند. این مشکلات می توانند ناشی از مسائل و استرس های محیطی و یا ناشی از بحران های درون روانی باشند.

هنگام برخورد با مشکلاتی که فشار روانی زیادی به بار می آورند مغز درگیر پردازش هیحانات زیادی خواهد شد. این درگیری مانع ازین می شود که فرد بتواند از تمام ظرفیت های مغز خود برای حل مشکلات استفاده کند. در این شرایط است که استفاده از خدمات مشاوره اهمیت پیدا می کند.

پروانه برزویی
برخی از مهمترین مسائل و مشکلات که شما برای حل آنها حتما نیاز به خدمات حرفه ای و مشاوره دارید به شرح زیر است:

 

  • امور مربوط به زندگی مشترک و خانواده شامل مسائلی همچون انتخاب همسر، زندگی زناشویی، اختلالات جنسی، عدم تفاهم، خیانت، طلاق و ...
  • مسائل مربوط به دوران کودکی شامل مواردی همچون پرخاشگری، بیش فعالی، مشکلات تحصیلی و ...
  • مواجه شدن با بحران ها و اختلالات روحی نظیر اضطراب، افسردگی، وسواس و ...
  • مواجه شدن با رویدادهای بسیار ناگوار زندگی نظیر بلایای طبیعی
  • قرار گرفتن تحت شرایط آسیب زا نظیر تجاوز و آزارهای جنسی
  • شیوه های صحیح فرزندپروری و تربیت کودک سالم

مشاوره خصوصی به شما این امکان را می دهد که به تنهایی و مستاصل با اتفاقات زندگیتان مواجه نشوید و با حضور یک همراه و انجام راهکارهای مناسب بار سنگینی که بر دوشتان احساس می کنید را کم یا حذف نمایید.

به یاد داشته باشید شما در هر زمینه ای و هر زمانی که در زندگی دچار سردرگمی و تعارض شوید می توانید به مشاور مراجعه کرده و با کمک او به شناخت و بینش صحیح در حل مسئله خود برسید.

توضیحات دریافت مشاوره:

جهت هماهنگی و رزرو نوبت از طریق واتساپ ۹۳۳۶۶۹۳-۰۹۱۲ اقدام فرمایید.

توجه داشته باشید بدلیل اینکه وقت مشاوره ای که انتخاب می کنید صرفا برای شما رزرو می گردد، لازم است راس ساعتی که انتخاب کرده اید حضور داشته یا تماس حاصل فرمایید. در غیراینصورت هزینه مشاوره قابل عودت نیست.

نکته:

امکان لغو مشاوره تا ۲۴ ساعت قبل از زمان انتخابی شما مقدور است.